• 0 beoordelingen
Met de Gastroback melkopschuimer Design Milk & Chocolate Advanced heb je in een handomdraai perfect melkschuim.
Serveer koffiespecialiteiten zoals in een café en verras uw gasten. Na gebruik reinig je de roestvrijstalen bak gewoon in de vaatwasmachine.
De melkopschuimer is voorzien van vier automatische programma's. Met het cappuccino-melkschuimprogramma tover je stevig en romig melkschuim. Met het koud programma schuim je de melk koud op. Dit is ideaal voor cacao, cakes of taarten.
Met het Hot Chocolate-programma tover je heerlijke, gesmolten warme chocolademelk tevoorschijn.
Je kunt elke soort melk gebruiken met het apparaat. Het melkschuim werkt net zo goed met magere melk als met gewone melk, UHT-melk of sojamelk. Zelfs geiten- of schapenmelk kan worden omgetoverd tot heerlijk melkschuim.
Dankzij de inductietechniek is de melkopschuimer zeer energiezuinig en verbrandt je melk niet.
0 beoordelingen
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product.
Maandag | 11:30 - 18:00 (Eindhoven gesloten) |
Dinsdag | 09:30 - 18:00 |
Woensdag | 09:30 - 18:00 |
Donderdag | 09:30 - 18:00 |
Vrijdag | 09:30 - 18:00 |
Zaterdag | 09:30 - 17:30 |
Zondag | 11:00 - 17:00 |
Koningsdag 26-4
Gesloten
Zondag 27-4
Geopend 11:00-17:00